Vaikų nameliai

Turbūt, jau pastebėjote jog mūsų vaikų nameliai pasirinkime galite rasti platų medinių namelių asortimentą, kurį sudaro ne tik vaikų nameliai bet ir žaidimų aikštelės. Jūs galite rinktis vaikams pagal jų poreikį visas komplektacijas. Galbūt vaikui jau aktualu tik pats namelis, kuriame galėtų pasikviesti savo draugus, žaisti įvairius stalo žaidimus ar veikti kitas jiems smagias veiklas, taip pat galbūt turi pomėgius, kuriais gali užsiimti mediniame namelyje užuot tą patį darę namuose, jau įprastoje aplinkoje. O pakeisti erdvę ypač karantino metu tikrai naudinga visiems. Atrodo tuomet ir spalvos gyvenime nusidažo ryškiau ir visos veiklos sekasi ir einasi geriau.

vaikų nameliai

Tačiau jeigu vaikai mažesni prie medinio namelio, galite rinktis ir įvairiausių komplektacijų žaidimų aikštelių. Susikomplektuoti savo mediniai nameliai galite pagal vaiko poreikius, nusistatytą biudžetą, aikštelės statymui skirtą plotą. Jeigu mažesni vaikai naudosi medinia aikštele, turbūt, sutiksite jog jiems reikia daugiau veiklos ir pramogų ir supynės bei čiuožykla, čia tikrai pagelbėtų ir vaikai žymiai noriau leistų savo laisvą laiką gryname ore, taip ne tik gerindami laikyseną bet ir stiprindami imunitetą. O aikštelės komplektacija gali būti labai įvairi ir pritaikyta individualiai kiekvienam vaikui. Jeigu šeimoje auga mažylis ir vyresnio amžiaus vaikas, taip pat aikštelę galime sukurti tokią jog abu vaikai rastų veiklos ir galėtų džiaugtis medinio namelio teikiamomis pramogomis. Pavyzdžiui prie medinio namelio galime komplektuoti supynių stovą prie kurio įeina dvi supynės. Pačias supynes galima pritaikyti pagal vaikų amžių, jeigu turite kūdikį, galime komplektuoti supynes skirtas vaikams, kurie jau pradeda patys sėdėti, o šeimos vyresnėliui, galbūt, daug smagiau nei įprastos supynės būtų supynės lizdas. Jis didelis, apvalus tad ir smagiai suptis galės ir mažylis atsigulęs, tik žinoma su suaugusiųjų priežiūrą.

O vyresnėlis visuomet galės keisti supimosi būdą. Galės suptis atsistojęs, atsisėdęs arba taip pat atsigulęs, kartu su jaunesnėliu broliu ar sese. Taigi mediniai nameliai vaikams ne tik smagi pramoga kiekvienam vaikui, tačiau ir puikus būdas megzti draugystę ir glaudžius santykius su broliu ar sese. Kartu žaizdami išmoks ne tik dalintis, bet ir leisti laiką drauge.