Apie mus

Atvykstame nedelsiant

Nesvarbu, ar būtų diena ar naktis, savaitgalis ir šventinė diena, mes visada jūsų paslaugoms. Atvykstame nedelsiant.

Konkurencinga kaina

Mūsų paslaugų kaina yra priimtina visiems, todėl Jums nebereikės ieškoti kitų tiekėjų.

Dirbame 24/7

Atvykstame bet kuriuo paros metu.

Technine pagalba kelyje Klaipeda jau teikiame daugiau nei 10 metų. Per šiuos metus ne tik, kad įgijome neįkainojamos patirties, bet ir išmokome visas mums suteiktas pamokas. Jų dėka mūsų paslaugų kokybė – aukščiausio lygio.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar Man reikia techninės pagalbos kelyje Klaipeda? Visų pirmą reikia įsitikinti ar automobilis eksploatuojamas, ar yra galimybė saugiai nuvykti iki serviso patiems. Patikrinkite ar iš automobilio nevarva skysčiai, tai yra nėra tepalo ar benzino, ar kito skysčio po automobiliu. Įsitikinkite ar galite pilnai sukinėti vairą. Ar šviestuvai sveiki ar matomumas nepablogėjęs. Jei pastebėjote nors vieną iš šių automobilio pažeidimų, nedelsiant kreipkites į Technine pagalba kelyje Klaipeda komanda ir mes nedelsdami atvyksime pas jus į pagalbą.

Kokia paslaugų kaina? Paslaugos kaina priklauso nuo transportavimo atstumo. Didesniems atstumams taikomos nuolaidos. Suprantame, kad mūsų paslaugos reikalingos ištikus nelaimei, todėl iš to nesiekiame pasipelnyti, mūsų kainos konkurencingiausios rinkoje.

Kokius krovinius vežame? Mūsų tralai dažniausiai naudojami lengvųjų automobilių pervežimams kurie nebegali važiuoti sava eiga. Bet platformos dėka galime pervežti ir statybinę techniką ir agregatus, taip pat žemės ūkio techniką ar kitus krovinius kurie nebijo aplinkos poveikio.

Ar dirbame visą parą? Atsakymas vienareikšmiškas – Taip. Atvykstame 24/7.

Ar teikiame papildomas paslaugas? Taip, galime atvykti pakeisti atsarginį ratą, atvežti kuro.

Susisiekite ir mes atvyksime į pagalbą Jums – Kontaktai.

TEL: 868775262

Mūsų partneriai Klaipėdoje