Nameliai vaikams, kokie galimi variantai

Artėjant vasaros ir žaidimų lauke sezonui, tėvai dažnai pradeda ieškoti įvairiausių veiklų vaikams lauke jog buvimas gryname ore taptų smagesnis ir vaikai labiau norėtų savo laisvą laiką leisti būtent kieme, o ne namie prie kompiuterio ar televizoriaus ekrano. Tad vienas iš dažniausių ir populiariausių tėvų pasirinkimų- nameliai vaikams. Jie turi ne tik namelį, tačiau ir visą nuosavą žaidimų eikštelę, kur gali smagiai čiuožinėti ir suptis iki pat dangaus. Visos šios pramogos dažnai vaikus paskatina daugiau laiko praleisti savo kieme ir džiaugtis vasaros atostogomis aktyviai leidžiant laisvalaikį! Bet kol išsirenką tinkamiausią variantą, tėvai dažnai užduoda klausimą, koks medinio namelio variantas populiariausias, ar galima susikomplektuoti pagal savo norus? Tai šiandien ir skiriame šį įrašą būtent tam jog atsakytume į šiuos klausimus ir plačiau papasakotume apie visus medinių namelių vaikams galimus variantus!

nameliai vaikams

Pirmiausia patarimas įjungti ir vaikus į medinės žaidimų aikštelės paiešką bei pasiklausti, kokios pramogos jiems atrodo smagiausios ir kokių labiausiai norėtų savo kieme! O namelio komplektacijos gali būti labai įvairios ir būtent priklausyti nuo vaikų norų. Pavydžiui gal jūsų vaikas visai nemėgsta suptis arba supimas jam sukelia nemalonių pojūčių ar net pykinimą, tai normalu jog supynių į komplektaciją nesirinksite ir jas galima pakeisti kažkuo kitu. Mūsų siūlomi priedai prie medinio namelio vaikams labai įvairūs: galite rinktis čiuožyklas, jas turime dviejų dydžių ir net keturių spalvų pasirinkimą, supynes taip pat turime kelių rūšių; paprastos, spalviškai gali būti irgi kelių variantų, galime derinti prie čiuožyklos spalvos.

Verta paskaityti:

Galime komplektuoti supynes kūdikiams, kurios skirtos naudoti, kai mažylis pradeda sėdėti arba galima rinktis lizdą, kuris jau labiau skirtas šiek tiek ugtelėjusiems vaikams. Taip pat turime smėlio dėžės variantų, galite rinktis uždaroma arba be dangčio. Į nameliai vaikams komplektaciją galime pridėti ir laipynes, žiūronus, rankenėlės, jeigu kažkur reiktų vaikams patogiau įlipti ir prisilaikyti. Kiekviena detalė turi savo kainą ir taip galime komplektuoti visą namelį vaikams, kažką pridedant ar atimant, kol gaunasi jūsų vaikų svajonių žaidimų aikštelė!

nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams, iš ko susideda namelio kaina?

Artėjant vasaros sezonui, kuomet vaikai orams gerėjant galės vis daugiau laisvo laiko leisti lauke, kartu atneša ir pamastymus, kuom savo mažylius užimti, kokios pramogos jiems būtų smagios ir naudingos lauke jog kuo daugiau laiko norėtų praleisti aktyviai, žaidžiant savo kieme ir mėgaujantis saulės spinduliais bei grynu oru! Dažnai tėvams kyla įvairiausių idėjų, o viena iš tokių ir mūsų mažylio palėpės komandos siūlos medinis namelis vaikams, kuris turi gausybę pramogų jūsų mažiesiems ir atitiks kiekvieno vaiko norus ir poreikius bei galima sukomplektuoti ir pagal amžių! Renkantis tokią medinę žaidimų aikštelę, tėvams dažnai dar kyla klausimas, kokia namelio komplektacija galima ir iš ko tuomet susideda medinio namelio kaina. Šiandien šį įrašą ir paskirsime jog atsakytume į klausimą, kuris gana populiarus ir tikimės jog taip nors kiek sutaupysime jūsų laiko paieškose bei padėsime suprasti ir išsirinkti tinkamiausią komplektaciją būtent savo mažyliui.

Taigi medinio namelio kaina ir priklauso nuo komplektacijos, taip kažką pridedant ar atimant ir kinta medinio namelio vaikams kaina. Pavyzdžiui pats namelis be jokių priedų turi savo kainą ir gal jums jo ir pakanka, jeigu norite dar įtraukti kitų pramogų, kiekviena namelio papildoma dalis turi savo įkainius ir taip viskas sumuojasi. Tuomet žiūrite ar jums reikia supynių stovo ir renkatės, kokios supynės labiausiai patiktų vaikams, įprastos ar skirtos kūdikiams, kurie jau gena sėdėti, o gal šiek tiek vyresniems skirtas lizdas! Tada dar galime pridėti čiuožyklą, kurios ilgį ir spalvas taip pat galite pasirinkti ir priderinti prie supynių. Jeigu nenorite taip komplektuoti medinių namelių ar neturite idėjų, kaip viskas atrodys, turime pasiūlyme jau sukomplektuotų namelių, kur nuotraukose matysite, kas įeina į komplektaciją bei kaip toks namelis atrodo jau pagamintas. Galite nuotraukas parodyti savo vaikams bei paklausti jų nuomones, kurį medinį namelį norėtų išsirinkti patys ir kuris jiems suteiktų daugiausiai džiaugsmo! Išsirinkę žaidimų aikštelę vaikams, galite rinktis ir surinkimo paslaugą, kuri kainuoja papildomai, tačiau jei susirinksite patys, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.