Mediniai vaikų nameliai kokybės apžvalga

Mediniai nameliai vis dažniau sutinkami važiuojant pro nuosavų namų kvartalus. Ir galima atskirti, kuriuose namuose gyvena vaikai, ar kurie namai pilni skambesio. O kaip gi dėl pačių namelių ar jie tokie patvarūs kaip visi reklamuoja, ar jų kokybė atitinka klientų lūkesčius, bei kokį namelį labiausiai apsimoka rinktis, apžvelgsime šių dienų populiariausius namelius bei paliesime jų kokybės klausimą.

Kiekvienas medinis namelis yra pagamintas iš natūralios lietuviškos medienos, kas suteikia nameliui ilgaamžiškumo. Naudojama spygliuočio mediena, dažniausiai eglė, bet būna ir pušis. Kad namelis tarnautų ilgiau, mediena yra impregnuojama, taip pat nudažoma kliento pasirinkta spalva. Kadangi namelis gaminamas iš atskirų dalių, ir dažomos yra lentos, o ne pats namelis, jo dažymas uždaroje patalpoje, bei dažų įtrinimas į pašiauštą medieną užtikriną kokybę bei ilgą naudojimą, bei spalvos neišblukimą.

Medinio namelio komplektaciją rinktis gali kiekvienas pirkėjas individualiai. Jų būna įvairių, su čiuožyklą, supynėmis, nusileidimo vamzdžiu, kartstymosi siena, smėlio deže bei kitomis pramogomis. Populiariausias namelis tarp tėvelių pasirinkimo yra dviejų aukštų namelis su čiuožyklą, bei supynėmis, bei smėlio dėže kuri yra po nameliu. Šio tipo namelis universalus, nes yra konkurencingos kainos, bei su daug pramogų.

Medinių namelių nauda

Šių dienų jaunimas, vis labiau linkę į technologijas, bei telefonų ar kompiuterių ekranus. Realus pasaulis tampa vis labiau neidomus, ir juos sudominti tampa vis sudėtingiau. Vienareikšmiškai turbūt medinis vaikų namelis, geriausiai padeda atplėšti vaikus nuo ekranų, bei suteikti jiems laisvę. Kadangi namelyje galima susigalvoti labai daug veiklos, bei jame nebūtina palaikyti tvarkos, kaip tėvai liepią savo kambaryje, jie mielai leidžia laiką ten. O ką jau kalbėti apie tai, jog kiekvienas vaikas praleidžia didžiąją dalį savo laiko gryname ore žaisdami, bei lakstydami, o tėveliai gali smagiai sedėti terasoje ir gurkšnoti kava.

Taigi medinių namelių kokybė, tikrai atitinka visus poreikius bei lūkesčius. Nameliai gali stovėti ištisus metus, nes mediena yra apdirbta termiškai ir nudažyta, dėka to, namelis tarnaus ilgai.

vaikų nameliai kaina

Medinių namelių kaina

Medinių vaikų nameliai kaina priklauso nuo namelio dydžio, bei komplektacijos. Todėl norint sužinoti namelio kainą, būtina pateikti visus pageidavimus gamintojui kainos paskaičiavimui. Arba galite rinktis tiesiog jau iš papuliariausių namelių, kurių kainos pateiktos mazyliopalepe.lt.