Šiukšlių išvežimas, statybinės atliekos

Valant sodą, ar tvarkantis namus, palėpę, dažnai susiduriame su perteklinėmis atliekomis. Senos knygos, žurnalai, patalynės, baldai bei kitos atliekos. Taip pat atliekant griovimo darbus, arba remonto darbus, susidaro daug nereikalingu statybinių atliekų, bei gruzo. Ir dažnai tenka patiems su šiomis atliekomis tvarkytis. Svarbu žinoti, kad statybinės atliekos nepriklauso buitinėms atliekoms, ir jas mesti į bendro naudojimo konteinerius yra griežtai draudžiama. Todėl kaip su jomis elgtis ir kur jas dėti papasakosime plačiau.

Pirmiausia statybinės atliekos iš sodų ir garažų. Baldams išvežti galite išsinuomoti priekabą ar autobusiuką, pasikrauti ir išvežti į baldų surinkimo aikštelę, Klaipėdoje artimiausia yra Šiaurės plente. Ten taip pat surenka, gruzo atliekas, baldus, keramika, padangas, mediena ir plastika. Dėja bet vienam žmogui galima priduoti ribotą svorį atliekų, todėl veždami atliekas pasiimkite vaikus ir žmoną, šiuo būdų priduosite daugiau atliekų.

Jeigu matote, kad po griovimo darbų ar remonto darbų atliekų susidarė labai daug, ir kad neturėsite pakankamai fizinių resursų viską sukrauti ir išvežti, rekomenduojame rinktis pervežėjus, kurie užsiima šiukšlių išvežimų, utilizavimu, bei statybinių atliekų išvežimu. Šiuo būdu jums nereikės vargti dėl šiukšlių išvežimo bei pačio krovimo ir jo pakavimo. Taip pat, įmonės kurios surenka šiukšles turi geresnius tarifus šiukšlių pridavimo Klaipėdoje, todėl kai kuriais atvejais net galite sutaupyti.

Statybinių atliekų išvežimo kaina

Turbūt kaip ir visi klausimai, taip ir statybinių atliekų išvežimo kaina domina labiausiai. Kadangi ši paslauga yra susieta su nuvažiuotu atstumu, bei atliekų kiekiu, tai šie aspektai sudarys pagrindę statybinių atliekų išvežimo kaina. Sekantis aspektas būtų aukštas iš kurio reikėtų nešti atliekas. Ir paskutinis aspektas atliekų rūšis. Jei tai bus gruzas kaina bus viena, jei tai stiklas, ar asbesto stogo danga, šių utilizavimas yra brangesnis, nes reikia specialaus dėmesio ir žinių jiems utilizuoti.

statybinės atliekos

Todėl klausdami kainos telefonu, nurodykite kiek maišų statybinių atliekų planuojate turėti, kokia bus atlieka, iš kokios vietos reikėtų pakrauti ir paimti, bei kokiame aukšte randasi atliekos. Žinant šią informaciją, darbuotojai nurodys kainą, ir Jūs galėsite ja vadovautis skaičiuojant remonto ar apdailos darbu sąmatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *